ZAKOPANE                                                   
REKREACYJNO WYPOCZYNKOWE ZIMOWISKA (7-14 LAT)
I OBÓZ MŁODZIEŻOWY (14-18 LAT)


TERMIN TURNUSU 12 DNIOWEGO:

I TURNUS 09.02.2019 - 20.02.2019


ZAKOPANE:
malownicza dzielnica zimowej stolicy Polski - Zakopanego, położona z dala od zgiełku i gwaru
centrum miasta, graniczy z Pardałówką. Miejsce to usytuowane jest przy wyjściu z Zakopanego na szlaki
turystyczne oraz do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jednocześnie atrakcją dla turystów są imprezy z udziałem aktorów i piosenkarzy odbywające się w centrum Zakopanego oraz pod skoczniami. Z Olczy rozciąga się wspaniała panorama: od Tatr Bielskich, przez Wysokie, Zachodnie aż po Gubałówkę. Miejscowość o szczególnych walorach klimatycznych, turystycznych, rekreacyjnych, sportowych i uzdrowiskowych.
ZAKWATEROWANIE: w pensjonacie o wysokim standardzie jak na załączonych przykładowych zdjęciach, pokoje 3, 4, 5 osobowe i jeden pokój 6 osobowy - wszystkie z łazienkami i telewizorami. Ośrodek dysponuje: świetlicą, salą TV-video, salą do zajęć sportowych ze stołem do tenisa stołowego, salą regionalną, bezpiecznym ogrodzonym terenem do zabaw na świeżym powietrzu.
WARUNKI NARCIARSKIE: w odległości 300-400 m od obiektu znajduje się Stacja Narciarska Harenda:
oświetlone sztucznie ośnieżane trasy, orczykowe oraz krzesełkowe wyciągi narciarskie o długości 300-
1200 m. W odległości 1-15 km od obiektu znajdują się: Nosal, Polana Szymoszkowa oraz Białka Tatrzańska.
Dowóz do wyciągów autokarem, który pozostaje na miejscu do obsługi grupy.
PROGRAM: Wielka Krokiew - trening skoków narciarskich, Krzeptówki, wjazd i zjazd koleją z Gubałówki - przejście na Butorowy Wierch - panorama Tatr, Murzasichle, Białka Tatrzańska, Małe Ciche, wędrówki szlakami górskimi, wieczór w izbie regionalnej, dwa wstęp do Parku Wodnego, ognisko z pieczeniem kiełbasy, uroczysta kolacja góralska, kulig w saniach góralskich, konkursy i quizy przystosowane do wieku i zainteresowań uczestników, dyskoteki. Nauka oraz doskonalenie jazdy na nartach - zajęcia z instruktorem narciarskim, zabawy na śniegu, ślizgi na sankach.
ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: noclegi, cztery posiłki dziennie (od obiadokolacji pierwszego dnia do
śniadania ostatniego dnia + suchy prowiant na drogę), ubezpieczenie grupy NNW 2000 zł (w TUiR Axa S.A.), dojazd i powrót autokarem o podwyższonym standardzie (autokar zostaje na miejscu), wykwalifikowana kadra pedagogiczna, opieka medyczna, instruktor narciarski, program K.O. całkowicie zawarty w cenie.
ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE: Wszelkie nie wymienione wprost świadczenia w punkcie „Świadczenia zawarte w cenie” są świadczeniami odrębnie płatnymi, w szczególności karnety narciarskie, sprzęt narciarski, ubezpieczenie narciarskie, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji itp..


PRZEDSTAWIONA CENA IMPREZY 12 DNI - 1430 ZŁ BRUTTO
Minimalna ilość podróżnych: 32