WŁADYSŁAWOWO-CHŁAPOWO                                                wczasy morze
WŁADYSŁAWOWO-CHŁAPOWO - nadmorską część Chłapowa obejmuje Nadmorski Park Krajobrazowy o łącznej powierzchni 18 804 hektarów. Teren ten pozostając poza ingerencją człowieka stanowi w pełni naturalne środowisko.
ZAKWATEROWANIE: w Hotelu “KLIPER” położonym w należącym do Władysławowa Chłapowie, na wysokim klifie 150 m od plaży. Zlokalizowany jest 800 m od bramy Ośrodka Olimpijskiego w Cetniewie. Pokoje 1, 2 i 3-osobowe z łazienką, TV SAT, radiem i telefonem. Pokoje “standard +” posiadają dodatkowo balkon, czajnik i lodówkę. Na terenie hotelu znajduje się plac zabaw dla dzieci, grill na placu hotelowym, parking chroniony. Ponadto w ośrodku znajduje się dodatkowo płatne solarium, sauna, bilard i bezprzewodowy dostęp do Internetu. W recepcji dostępne są ręczniki oraz parawany. Hotel ma własny bar restauracyjny oraz drink bar czynny do 22:30. Hotel oferuje pomoc w skorzystaniu z urządzeń Centralnego Ośrodka Sportu "Cetniewo" (basen, szeroka gama zabiegów odnowy biologicznej), pobliskiej stadniny koni, rejsów wędkarskich z portu we Władysławowie oraz szeregu innych lokalnych atrakcji.
Doba hotelowa od godz.14.00 do 12.00
WYŻYWIENIE: 2 posiłki dziennie (pobyt od obiadokolacji do śniadania) Godziny posiłków ustalone codziennie przy śniadaniu zgodnie z życzeniem gości, menu wybierane indywidualnie z bogatego zestawu.
DODATKOWE INFORMACJE:
dzieci do 4 lat bez świadczeń - bezpłatnie
dzieci do 12 lat z dwoma osobami dorosłymi- 50% zniżki
3 osoba dorosła w pokoju - 200 zł zniżki
pokój 1 osobowy - 1155 zł
podatek VAT wliczony w cenę turnusu
opłata klimatyczna płatna na miejscu.

TURNUSY
OD SOBOTY DO SOBOTY
DNI
OSOBA
DOROSŁA W
POKOJU 2OS.
STANDARD
OSOBA
DOROSŁA W
POKOJU 2OS.
STANDARD+
23.06 - 01.09.2018
7
960 ZŁ
1055 ZŁ