Warimia i Mazury z wycieczką do Wilna                       wycieczka 4 dniowa

STARY FOLWARK: hotel jest usytuowany w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego i w pobliżu Jeziora Wigry. Hotel zapewnia komfortowe warunki wśród: dziewiczych lasów, czystego jeziora i świeżego powietrza.
ZAKWATEROWANIE: w pokojach hotelowych 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i tv. Ośrodek posiada świetlicę i pomieszczenia rekreacyjne, restaurację.
PROGRAM:
I DZIEŃ:
Wyjazd we wczesnych godzinach rannych, po drodze zwiedzanie Łomży spacer po Starówce, dojazd do ośrodka na  obiadokolację.
II DZIEŃ: Po wcześniejszym śniadaniu wyjazd do Trok: zwiedzanie Zamku księcia Witolda, oraz do Wilna, zwiedzanie miasta: Cmentarz na Rossie, Ostra Brama, Uniwersytet Stefana Batorego, Starówka oraz Kościoły: Św. Piotra i Pawła, Św. Ducha, powrót do hotelu na obiadokolację.
III DZIEŃ: śniadanie, zwiedzanie Klasztoru Kamedułów nad Wigrami i Sanktuarium Maryjne w Studziennej, obiadokolacja.
IV DZIEŃ: po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu oraz zwiedzanie Biłegostoku - rynek, ratusz, kościół, Klasztor Sióstr Miłosierdzia, Park Branickich, cerkiew św. Mikołaja, powrót do Pabianic w późnych godzinach wieczornych.
ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: 3 noclegi, 3 obiadokolacje (w tym jedna obiadokolacja w formie grila przy muzyce akordeonisty), 3 śniadania w formie bufetu, transport autokarem o podwyższonym standardzie, opiekę pilota, opiekę przewodnika w Wilnie i Trokach, ubezpieczenie grupy NNW i KL, bilety wstępów.

CENA IMPREZY po skontaktowaniu się z biurem.