POGORZELICA                            KOLONIE (7-14 LAT) I OBÓZ (15-18 LAT)
POMORSKIE PASMO PRZYGÓD!

TERMINY TURNUSÓW 12 DNIOWYCH:
I TURNUS 26.06 - 07.07.2018
II TURNUS 08.07 - 19.07.2018
III TURNUS 20.07 - 31.07.2018


POGORZELICA: miejscowość leży wśród lasów liściasto - iglastych w gminie Rewal ok. 40 km od Kołobrzegu. Od zachodniej strony przylega do Jeziora Liwia Łuża. Oprócz przepięknych lasów, szerokich plaż i morza miejscowość stanowi doskonałą bazę wypadową dla turystyki pieszej i autokarowej.
ZAKWATEROWANIE: w ośrodku wczasowo - kolonijnym w pawilonie murowanym o wysokim standardzie, usytuowanym w sosnowym lesie wydmowym. Obiekt ogrodzony, położony z dala od szosy, z bezpiecznym, wydzielonym miejscem do gier i zabaw na świeżym powietrzu. Odległość od morza ok. 200 m. Przestronne, słoneczne pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami. Ośrodek dysponuje: świetlicami przystosowanymi do prowadzenia zajęć rekreacyjnych, salą dyskotekową z telebimem, ekranem i profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym, boiskami do plażowej piłki siatkowej i piłki nożnej, stołami do tenisa stołowego, odkrytym basenem o wymiarach 20 m x 8,5 m.
ŚWIADCZENIA: 11 noclegów, trzy posiłki dziennie + podwieczorek (śniadania oraz kolacje w formie bufetu; od ciepłej kolacji do śniadania + prowiant na drogę), ubezpieczenie grupy NNW 2000 zł (w TUiR Axa S.A.), dojazd i powrót autokarem o podwyższonym standardzie, wykwalifikowana kadra pedagogiczna, opieka medyczna, zajęcia z ratownikiem, program.
ŚWIADCZENIA NIE ZAWARTE W CENIE: ubezpieczenie: od kosztów rezygnacji, bagażu; wycieczka fakultatywna.

PROGRAM:
wycieczka - zajęcia team-buildingowe - nowe, autorskie, czterogodzinne zajęcia oparte na współzawodnictwie i dobrej zabawie. Koloniści podzieleni na drużyny będą musieli wykazać się kreatywnością, umiejętnością pracy w grupie, zgraniem i hartem ducha by wspólnie osiągnąć jeden cel - zwyciężyć współzawodnictwo! Jest to połączenie gier i zabaw wymagających zręczności i sprawności fizycznej oraz umiejętności główkowania, a wszystko to pod okiem czujnych i zaangażowanych w zabawę animatorów;
• wodne szaleństwo - rozgrywki piłki wodnej, zawody pływackie, a wszystko to pod opieką ratowników wodnych;
• wieczorne atrakcje - ognisko z pieczeniem kiełbasek, kalambury, karaoke, zabawy terenowe, dyskoteki, kolonijne Talent Show, gry integracyjne;
• aktywny wypoczynek - plażowanie, konkursy manualne i zręcznościowe, zajęcia sportowe, gra w piłkę nożną i siatkówkę;
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA NAGRODĘ NIESPODZIANKĘ

• WYCIECZKA FAKULTATYWNA (zapisy w biurze przy zaliczce, opłata za wycieczkę - przy dopłacie za kolonie): wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Alhbeck i cesarskich kurortów - do niemieckich kąpielisk na wyspie Uznam. Pobyt w kompleksie nowoczesnych basenów z wodą termalną. Możliwość korzystania ze wszystkich działających urządzeń rekreacyjnych w pakiecie „Świat Kąpieli”; KONIECZNIE NALEŻY ZABRAĆ WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD. Cena przy min. 35 uczestnikach (obejmuje przejazd autokarem, bilet wstępu, opiekę przewodnika, ubezpieczenie KL zagranica 5000 eu w TUiR Axa S.A.): 120 zł/os.

CENA IMPREZY:
1700 ZŁ